More

  PŘEDSTAV SI SVĚT, KDE JSOU VŠICHNI SVOBODNÍ.

  Proč se stravujeme rostlinnou stravou? Přečti si o Vegan Fighter Crew: Kdo jsme a co vše děláme. Pro zvířata a pro planetu. 

  Proč se stravujeme rostlinnou stravou? Přečti si o Vegan Fighter Crew: Kdo jsme a co vše děláme. Pro zvířata a pro planetu.

  My všichni máme možnost změnit život miliard cítících zvířat, ročně zabitých pro maso, mléko, kůži, kožešiny, pokusy, pochybnou zábavu. My všichni máme za jejich život plnou zodpovědnost a dokud existuje utrpení, měla by být povinnost a čest nás všech chránit ty slabší, pomáhat namísto zneužívání. Zvířata mají plnou schopnost uvědomovat si špatné zacházení, a narozdíl od nás mají vyvinuté některé schopnosti jako intuice nebo prožívání přítomnosti. Měli bychom je nejen chránit, ale i si jich vážit a učit se od nich.

  Organizace jako WHO a FAO vidí v rostlinné stravě jednu z možných budoucností stravování lidstva, je také nejúčinnější prevencí pandemií jako COVID.

  My v ní vidíme taky skvělý způsob, jak prostřednictvím stravy získat výbornou fyzickou kondici, zdraví a nutriční přípravu pro profesionální sport. 

  Máme rádi hlavně bojové sporty, a prostřednictvím našich výher a výsledků chceme inspirovat k tomu, že špičkové výsledky a kondici zajistí právě rostlinná strava. Že kvůli tomu, co jíme, nemusí umírat a trpět jiné bytosti – naopak tak můžeme být všichni zdravější. 

  Od roku 2010 proto tvoříme projekt Vegan Fighter, od roku 2005 pořádáme eventy zaměřené na propagaci rostlinné stravy a ochranu planety – Veggie Náplavku, Veggie Vánoce a Planet Fest. 

  Vystupujeme v médiích, píšeme, natáčíme a sportujeme. Pro spravedlivější svět pro zvířata, zdravější planetu a lepší budoucnost nás všech.

  DOKUD NĚKDE ŽIJÍ BYTOSTI, KTERÉ NEMOHOU SVOBODNĚ ŽÍT A PROCHÁZÍ OBROVSKÝM UTRPENÍM, NEEXISTUJE SVOBODA ANI PRO NÁS. 

  MOHLO BY TĚ ZAJÍMAT

  Comments

  PŘEČTI SI TAKY

  Akashinga: Nový dokument Jamese Camerona o ženském boji pro zvířata

  V těchto dnech byl představen dokument Akashinga - Nature Protected by Women od  James Camerona. Akashinga je snímek, který za to...

  Další korona virus může přijít spíš od prasat, říká expert na zoonózy

  V zajímavé debatě Plant Based News , které se účastnil Joaquin Phoenix, Moby a expert na zoonózy Dr. Michael Greger a vy...

  Den planety: Tipy, jak dělat každý den Dnem planety.

  Dnes slavíme Den Země ❤️ Kdy jindy si lépe uvědomit, že vše špatné, co přírodě a zvířatům lidstvo dělá, se zákonitě vrací?