More

  COVID-19 je zoonóza: Rostlinná strava je nejlepší prevence pandemií

  Proč se stravujeme rostlinnou stravou? Přečti si o Vegan Fighter Crew: Kdo jsme a co vše děláme. Pro zvířata a pro planetu.

  Ve světě, kde stále existují bytosti, které nemohou svobodně žít a prochází obrovským utrpením, neexistuje svoboda ani pro nás.

  My všichni máme možnost změnit život miliard cítících zvířat, ročně zabitých pro maso, mléko, kůži, kožešiny, pokusy, pochybnou zábavu. My všichni máme za jejich život plnou zodpovědnost a dokud existuje utrpení, měla by být povinnost a čest nás všech chránit ty slabší, pomáhat namísto zneužívání. Zvířata mají plnou schopnost uvědomovat si špatné zacházení, a narozdíl od nás mají vyvinuté některé schopnosti jako intuice nebo prožívání přítomnosti. Měli bychom je nejen chránit, ale i si jich vážit a učit se od nich.

  Organizace jako WHO a FAO vidí v rostlinné stravě jednu z možných budoucností stravování lidstva, je také nejúčinnější prevencí pandemií jako COVID.

  My v ní vidíme taky skvělý způsob, jak prostřednictvím stravy získat výbornou fyzickou kondici, zdraví a nutriční přípravu pro profesionální sport.

  Máme rádi hlavně bojové sporty, a prostřednictvím našich výher a výsledků chceme inspirovat k tomu, že špičkové výsledky a kondici zajistí právě rostlinná strava. Že kvůli tomu, co jíme, nemusí umírat a trpět jiné bytosti – naopak tak můžeme být všichni zdravější.

  Od roku 2010 proto tvoříme projekt Vegan Fighter, od roku 2005 pořádáme eventy zaměřené na propagaci rostlinné stravy a ochranu planety – Veggie Náplavku, Veggie Vánoce a Planet Fest.

  Vystupujeme v médiích, píšeme, natáčíme a sportujeme. Pro spravedlivější svět pro zvířata, zdravější planetu a lepší budoucnost nás všech.

  Projekt Vegan Psychologie

  Pokud vás témata vegan psychologie zajímají, sledujte nás pro další termíny webinářů - můžete se registrovat.
  Píšeme také články, najdete je buď zde nebo na www.lindamaruscakova.cz

  MOHLO BY TĚ ZAJÍMAT

  Comments

  PŘEČTI SI TAKY

  Mužnost, maskulinita a veganství

  Esej - Maskulinita zvířete a slabost člověka před zrcadlem Úvodní scéna ze slavné divadelní hry Caveman, mapující téma...

  Akashinga: Nový dokument Jamese Camerona o ženském boji pro zvířata

  V těchto dnech byl představen dokument Akashinga - Nature Protected by Women od  James Camerona. Akashinga je snímek, který za to...

  Další korona virus může přijít spíš od prasat, říká expert na zoonózy

  V zajímavé debatě Plant Based News , které se účastnil Joaquin Phoenix, Moby a expert na zoonózy Dr. Michael Greger a vy...