More

  Vegan psychologie: Nový projekt

  Představujeme vám nový projekt, ve kterém se budeme zabývat psychologií. Protože psychologie vysvětluje některé zásadní otázky, které si jako vegani a veganky denně pokládáme: Proč lidi jedí zvířata. Proč lidi jedí některá zvířata. Proč někdo jí zvířata a někdo ne. Proč lidi reagují negativně na vegany. Ale i Jak žít jako vegan/ka v nevegan světě. Jak zvířatům nejvíc pomoci.

  Linda Maruščáková, Vegan Fighter Crew, je psycholožkou a psychoterapeutkou, a vegan psychologii přednáší v rámci přednášek Ekopsychologie na Univerzitě Karlově nebo Psychology of Climate Change na University of New York, Prague.

  Proto věříme, že vám data a informace Vegan psychologie budou užitečné a ulehčí vám vaši veganskou existenci 🙂

  Najdete je u ní na webu lindamaruscakova.cz, na jejích sociálních sítích na FB nebo IG – a taky u nás na Vegan Fighter v sekci Vegan psychologie. Vždy se bude jednat o nějaké téma ve formě článku – a infografik.

  Projekt Vegan Psychologie

  Pokud vás témata vegan psychologie zajímají, sledujte nás pro další termíny webinářů - můžete se registrovat.
  Píšeme také články, najdete je buď zde nebo na www.lindamaruscakova.cz

  MOHLO BY TĚ ZAJÍMAT

  Comments

  PŘEČTI SI TAKY

  Den planety: Tipy, jak dělat každý den Dnem planety.

  Dnes slavíme Den Země ❤️ Kdy jindy si lépe uvědomit, že vše špatné, co přírodě a zvířatům lidstvo dělá, se zákonitě vrací?

  9 tipů jak snížit osobní podíl na testech a pokusech na zvířatech

  Každý z nás může napomoci světu bez testů a pokusů - můžeme vybírat a přizpůsobit svůj životní styl hned v několika oblastech: 1. Nekuřte...

  Mužnost, maskulinita a veganství

  Esej - Maskulinita zvířete a slabost člověka před zrcadlem Úvodní scéna ze slavné divadelní hry Caveman, mapující téma...