More

  Volíme Vegan restauraci roku 2021

  Stejně jako předchozích šest let, i letos budeme volit Nejoblíbenější veganskou restauraci roku.
  Tento ročník kvůli Covid neproběhnou Veggie Vánoce, kde jsme vítěze dříve vyhlašovali, a proto vyhlašovat budeme 1.1.2022 online.
  Stejně jako v předchozích letech, i nyní rozhodnou o vítězi jen vaše hlasy, a to na stránce VeganRestauraceRoku.cz/anketa.


  Spokojenost s nimi ohodnoťte počtem hvězdiček – vítězem bude restaurace s nejvyšším počtem maximálních pětihvězdičkových hodnocení. Na webu najdete i výsledky předchozích ročníků a své oblíbené podniky můžete podpořit také v komentářích. Pokud byste rádi nominovali nějakou restauraci, která není v hlasování, napište nám na FB Vegan Fighter

  Věříme, že i letos vás budou všechny naše milé vegan restaurace inspirovat ke stravě, která je ohleduplná vůči zvířatům a planetě.

  To je ostatně také hlavní smysl naší ankety: podpora veganského životního stylu a inspirace, jak skvělé je jídlo připravené ohleduplně ke zvířatům a životnímu prostředí.

  Naživo se s většinou restaurací můžete setkat na naší další Veggie Náplavce, tentokrát s podtitulem Fight For Animals.
  Těšíme se!

  MOHLO BY TĚ ZAJÍMAT

  Comments

  PŘEČTI SI TAKY

  Akashinga: Nový dokument Jamese Camerona o ženském boji pro zvířata

  V těchto dnech byl představen dokument Akashinga - Nature Protected by Women od  James Camerona. Akashinga je snímek, který za to...

  Další korona virus může přijít spíš od prasat, říká expert na zoonózy

  V zajímavé debatě Plant Based News , které se účastnil Joaquin Phoenix, Moby a expert na zoonózy Dr. Michael Greger a vy...

  Den planety: Tipy, jak dělat každý den Dnem planety.

  Dnes slavíme Den Země ❤️ Kdy jindy si lépe uvědomit, že vše špatné, co přírodě a zvířatům lidstvo dělá, se zákonitě vrací?