More

  Vegan od narození Filip Fuťák zvítězil v dalším turnaji

  O víkendu se konal další ročník tradičního turnaje v brazilském jiu jitsu, Rebel Cup. A v něm ovládl nejtěžší dětskou váhovou kategorii 13letý veganský bojovník Filip Fuťák. Všechny své zápasy navíc opět ukončil před limitem a vrátil se tak po covidové pauze úspěšně do zápasového kolotoče. A opět ukazuje, že dobře vyvážená veganská strava je vhodná i pro nejnáročnější sportovní výkony – a to již od dětství (Filip je vegan od narození).

  Kromě brazilského jiu jitsu Filip úspěšně zápasí i v kyokushin karate a má za sebou i několik MMA zápasů. V MMA ještě neprohrál a poslední zápas ukončil za 20 vteřin na škrcení. Gratulujeme ke skvělým výsledkům a těšíme se na další – pro české bojové sporty představuje Filip velkou naději.

  MOHLO BY TĚ ZAJÍMAT

  Comments

  PŘEČTI SI TAKY

  Den planety: Tipy, jak dělat každý den Dnem planety.

  Dnes slavíme Den Země ❤️ Kdy jindy si lépe uvědomit, že vše špatné, co přírodě a zvířatům lidstvo dělá, se zákonitě vrací?

  COVID-19 je zoonóza: Rostlinná strava je nejlepší prevence pandemií

  Proč se stravujeme rostlinnou stravou? Přečti si o Vegan Fighter Crew: Kdo jsme a co vše děláme. Pro zvířata a pro planetu....

  9 tipů jak snížit osobní podíl na testech a pokusech na zvířatech

  Každý z nás může napomoci světu bez testů a pokusů - můžeme vybírat a přizpůsobit svůj životní styl hned v několika oblastech: 1. Nekuřte...