More

  Veggie Vánoce ONLINE

  Už sedmým rokem pro vás chystáme naši největší vegan vánoční akci věnovanou zdravému a etickému životnímu stylu. Na Veggie Vánocích nacházíte bohatou přehlídku tipů na vegan dárky, nejen vánoční pomoc potřebným zvířatům a zajímavým projektům a úžasný výběr rostlinné gastronomie. To vše na jednom z nejkrásnějších míst v Praze – Galerii Mánes, kam vás minulý rok dorazilo přes 6 000.

  Letos situace nepřeje akcím, přestože jsme pro vás i tento rok uspořádali tři naživo – dvě menší Veggie Náplavky a Vegan Future Expo & Conference.

  Vánoční market Veggie Vánoce pro vás ale přesunujeme do online prostoru – a to hned na každou z adventních nedělí. Během nich pro vás připravíme setkání s inspirativními hosty – ale i možnost nakupovat na virtuálním vegan marketu dárky pro vaše blízké nebo úžasné vegan dobroty. Společně tak podpoříme nejen rostlinný životní styl, ale v nelehké době také naše milé prodejce obchodů a restaurací. Jejich databázi najdete už od první vlny Covid také na online marketu Veggie Náplavky.

  Volit budeme i tentokrát Vegan restauraci roku 2020, a seznámíme vás s naším projektem Letos Daruj Pomoc.cz.

  Projekt Vegan Psychologie

  Pokud vás témata vegan psychologie zajímají, sledujte nás pro další termíny webinářů - můžete se registrovat.
  Píšeme také články, najdete je buď zde nebo na www.lindamaruscakova.cz

  MOHLO BY TĚ ZAJÍMAT

  Comments

  PŘEČTI SI TAKY

  Den planety: Tipy, jak dělat každý den Dnem planety.

  Dnes slavíme Den Země ❤️ Kdy jindy si lépe uvědomit, že vše špatné, co přírodě a zvířatům lidstvo dělá, se zákonitě vrací?

  9 tipů jak snížit osobní podíl na testech a pokusech na zvířatech

  Každý z nás může napomoci světu bez testů a pokusů - můžeme vybírat a přizpůsobit svůj životní styl hned v několika oblastech: 1. Nekuřte...

  Mužnost, maskulinita a veganství

  Esej - Maskulinita zvířete a slabost člověka před zrcadlem Úvodní scéna ze slavné divadelní hry Caveman, mapující téma...