More

  Vy jim za to platíte. Nová kampaň o tom, co je špatně na živočišném průmyslu.

  kampaň vegan fighter: vy jim za to platíte.

  Nejsou sadisti ani zlí lidé, přesto vytvářejí skutečné, reálné peklo. Našli v životě práci, způsob, jak se uživit, stejně my všichni. Nikdo jim ale neřekl o tom, že zvířata cítí bolest, strach a jejich život není podřadnější, než ten lidský. Že má svou cenu, a protože jsou zvířata bezbranná, měli bychom je chránit, ne zneužívat. 

  Naučili se týrat zvířata, přehlížet jejich bolest a utrpení, protože lidská psychika v podobně násilných situacích dovoluje emoční odpojení od oběti. 

  Proto mohou zacházet se zvířaty neuvěřitelně krutě, bít je, zaživa je mrzačit, násilím vyděšená strkat na jatka. Zákon jim to vše navíc povoluje v podobě někdy i poměrně úchylných praktik a pečlivě dosud skrýval před konzumenty jako jste vy nebo my. 

  Jejich profese jsme si vypůjčili a symbolicky na nich ukazujeme nepředstavitelné, ale skutečné počty zvířat ročně v ČR. Stejně jako způsoby neuvěřitelného týrání, ke kterému dochází denně. I teď, někde nedaleko od vás, kde se nachází vám nejbližší chov nebo jatka.

  Tito lidé a jejich profese nám pomáhají ukázat to hlavní: pokud výsledky jejich práce nebudeme podporovat svými penězi, postupně začnou dělat něco jiného, než týrat a zabíjet zvířata. 

  Vy jste proto tím, kdo skončí peklo pro zvířata. Možností, jak nahradit konzumaci zvířat, je dnes už nepočítaně – informujte se o nich na veganfighter.eu a změňte to, co dáváte do svého nákupního košíku. Pouze informovaný spotřebitel skutečně rozhoduje o tom, co v životě kolem nás bude pokračovat a co skončí. Násilí na někom, kdo se nemůže bránit musí v našem světě co nejdříve skončit. 

  Pokud nevíte, co profese těchto lidí zahrnují – nebo si chcete udělat vlastní názor, podívejte se na dokument Svědectví z českých chovů a jatek (2021).

  POUZE INFORMOVANÝ SPOTŘEBITEL ROZHODUJE O TOM, CO KOLEM NÁS BUDE POKRAČOVAT A CO SKONČÍ. 

  Prvním vizuálem je připomínka obrovských množství zvířat, která končí na jatkách – jenom pro prasata jde celosvětově o 771 604 000 zvířat ročně (Knoema, 2020). Dál jsou to ryby, krávy a býci…

  ŘEKNĚTE NE. Máme tolik lepších možností na výběr.

  Projekt Vegan Psychologie

  Pokud vás témata vegan psychologie zajímají, sledujte nás pro další termíny webinářů - můžete se registrovat.
  Píšeme také články, najdete je buď zde nebo na www.lindamaruscakova.cz

  MOHLO BY TĚ ZAJÍMAT

  Comments

  PŘEČTI SI TAKY

  Akashinga: Nový dokument Jamese Camerona o ženském boji pro zvířata

  V těchto dnech byl představen dokument Akashinga - Nature Protected by Women od  James Camerona. Akashinga je snímek, který za to...

  Další korona virus může přijít spíš od prasat, říká expert na zoonózy

  V zajímavé debatě Plant Based News , které se účastnil Joaquin Phoenix, Moby a expert na zoonózy Dr. Michael Greger a vy...

  Den planety: Tipy, jak dělat každý den Dnem planety.

  Dnes slavíme Den Země ❤️ Kdy jindy si lépe uvědomit, že vše špatné, co přírodě a zvířatům lidstvo dělá, se zákonitě vrací?