More

  Veggie Náplavka proběhne v COVID vydání 31.5., další už 28.6.2020.

  Máme pro vás příjemnou zprávu: Podařilo se nám připravit pro vás COVID vydání Veggie Náplavky, a to už na 31.5.2020. Rychlost příprav je i pro nás závratná :), ale jsme moc rádi, že se alespoň tato verze může takto rychle uskutečnit. A moc se na vás těšíme!

  A protože tuto verzi smíme připravit pouze za přísnějších antikoronavirových opatření v market verzi, jako je dodržení rozestupů, prodej z okénka a systémem zahrádek – s minimální vzdáleností konzumujících hostů 1.5m, zajištění dezinfekcí apod., připravili jsme pro vás rovnou další termín!

  28.6.2020 proběhne Veggie Náplavka další – jak bude vypadat, zatím nikdo neví, ale doufáme, že už tak, jak ji známe.

  Hlavním tématem bude tentokrát Svět bez pandemií. A rostlinná strava jako jeden z kroků, který všichni můžeme denně uskutečňovat.

  „Zoonózy jsou onemocnění vzniklá přenosem virů na lidi ze zvířat. jedno mají společné – jedná se vždy o zvířata žijící v nevyhovujících podmínkách velkochovů nebo trhů, kde nemají co dělat.

  I na této Veggie Náplavce Covid Market vás čeká výběr toho nejlepšího a nejnovějšího z rostlinné stravy: české i moravské vegan restaurace, shopy se zdravou výživou, vegan sportovní výživa.

  A samozřejmě také projekty na ochranu zvířat a planety. Některé z nich představí své nové kampaně příspívající pro svět bez pandemií, jako například Obraz a kampaň Měsíc v kleci: „Zvířata cítí bolest, prožívají emoce a chtějí mít šťastný život – stejně jako my. S miliony zvířat se přesto zachází jako s komoditami, jsou nucena žít v malých špinavých klecích a čekat na smrt bez radosti a naděje. Pojďte to s námi změnit!“

  Dále se setkáte také s několika inspirujícími speakry, kteří a které vás budou inspirovat během celého dne k výhodám rostlinné stravy 😉

  „AKtuální verze veggie náplavky nabídne inspiraci ke světu bez pandemií prostřednictvím rostlinné stravy.“

  MOHLO BY TĚ ZAJÍMAT

  Comments

  PŘEČTI SI TAKY

  Akashinga: Nový dokument Jamese Camerona o ženském boji pro zvířata

  V těchto dnech byl představen dokument Akashinga - Nature Protected by Women od  James Camerona. Akashinga je snímek, který za to...

  Další korona virus může přijít spíš od prasat, říká expert na zoonózy

  V zajímavé debatě Plant Based News , které se účastnil Joaquin Phoenix, Moby a expert na zoonózy Dr. Michael Greger a vy...

  Den planety: Tipy, jak dělat každý den Dnem planety.

  Dnes slavíme Den Země ❤️ Kdy jindy si lépe uvědomit, že vše špatné, co přírodě a zvířatům lidstvo dělá, se zákonitě vrací?