More

  Veggie Náplavka proběhne v COVID vydání 31.5., další už 28.6.2020.

  Máme pro vás příjemnou zprávu: Podařilo se nám připravit pro vás COVID vydání Veggie Náplavky, a to už na 31.5.2020. Rychlost příprav je i pro nás závratná :), ale jsme moc rádi, že se alespoň tato verze může takto rychle uskutečnit. A moc se na vás těšíme!

  A protože tuto verzi smíme připravit pouze za přísnějších antikoronavirových opatření v market verzi, jako je dodržení rozestupů, prodej z okénka a systémem zahrádek – s minimální vzdáleností konzumujících hostů 1.5m, zajištění dezinfekcí apod., připravili jsme pro vás rovnou další termín!

  28.6.2020 proběhne Veggie Náplavka další – jak bude vypadat, zatím nikdo neví, ale doufáme, že už tak, jak ji známe.

  Hlavním tématem bude tentokrát Svět bez pandemií. A rostlinná strava jako jeden z kroků, který všichni můžeme denně uskutečňovat.

  „Zoonózy jsou onemocnění vzniklá přenosem virů na lidi ze zvířat. jedno mají společné – jedná se vždy o zvířata žijící v nevyhovujících podmínkách velkochovů nebo trhů, kde nemají co dělat.

  I na této Veggie Náplavce Covid Market vás čeká výběr toho nejlepšího a nejnovějšího z rostlinné stravy: české i moravské vegan restaurace, shopy se zdravou výživou, vegan sportovní výživa.

  A samozřejmě také projekty na ochranu zvířat a planety. Některé z nich představí své nové kampaně příspívající pro svět bez pandemií, jako například Obraz a kampaň Měsíc v kleci: „Zvířata cítí bolest, prožívají emoce a chtějí mít šťastný život – stejně jako my. S miliony zvířat se přesto zachází jako s komoditami, jsou nucena žít v malých špinavých klecích a čekat na smrt bez radosti a naděje. Pojďte to s námi změnit!“

  Dále se setkáte také s několika inspirujícími speakry, kteří a které vás budou inspirovat během celého dne k výhodám rostlinné stravy 😉

  „AKtuální verze veggie náplavky nabídne inspiraci ke světu bez pandemií prostřednictvím rostlinné stravy.“

  MOHLO BY TĚ ZAJÍMAT

  Comments

  PŘEČTI SI TAKY

  Další korona virus může přijít spíš od prasat, říká expert na zoonózy

  V zajímavé debatě Plant Based News , které se účastnil Joaquin Phoenix, Moby a expert na zoonózy Dr. Michael Greger a vy...

  Den planety: Tipy, jak dělat každý den Dnem planety.

  Dnes slavíme Den Země ❤️ Kdy jindy si lépe uvědomit, že vše špatné, co přírodě a zvířatům lidstvo dělá, se zákonitě vrací?

  9 tipů jak snížit osobní podíl na testech a pokusech na zvířatech

  Každý z nás může napomoci světu bez testů a pokusů - můžeme vybírat a přizpůsobit svůj životní styl hned v několika oblastech: 1. Nekuřte...