More

  Veggie Náplavka proběhne v COVID vydání 31.5., další už 28.6.2020.

  Máme pro vás příjemnou zprávu: Podařilo se nám připravit pro vás COVID vydání Veggie Náplavky, a to už na 31.5.2020. Rychlost příprav je i pro nás závratná :), ale jsme moc rádi, že se alespoň tato verze může takto rychle uskutečnit. A moc se na vás těšíme!

  A protože tuto verzi smíme připravit pouze za přísnějších antikoronavirových opatření v market verzi, jako je dodržení rozestupů, prodej z okénka a systémem zahrádek – s minimální vzdáleností konzumujících hostů 1.5m, zajištění dezinfekcí apod., připravili jsme pro vás rovnou další termín!

  28.6.2020 proběhne Veggie Náplavka další – jak bude vypadat, zatím nikdo neví, ale doufáme, že už tak, jak ji známe.

  Hlavním tématem bude tentokrát Svět bez pandemií. A rostlinná strava jako jeden z kroků, který všichni můžeme denně uskutečňovat.

  „Zoonózy jsou onemocnění vzniklá přenosem virů na lidi ze zvířat. jedno mají společné – jedná se vždy o zvířata žijící v nevyhovujících podmínkách velkochovů nebo trhů, kde nemají co dělat.

  I na této Veggie Náplavce Covid Market vás čeká výběr toho nejlepšího a nejnovějšího z rostlinné stravy: české i moravské vegan restaurace, shopy se zdravou výživou, vegan sportovní výživa.

  A samozřejmě také projekty na ochranu zvířat a planety. Některé z nich představí své nové kampaně příspívající pro svět bez pandemií, jako například Obraz a kampaň Měsíc v kleci: „Zvířata cítí bolest, prožívají emoce a chtějí mít šťastný život – stejně jako my. S miliony zvířat se přesto zachází jako s komoditami, jsou nucena žít v malých špinavých klecích a čekat na smrt bez radosti a naděje. Pojďte to s námi změnit!“

  Dále se setkáte také s několika inspirujícími speakry, kteří a které vás budou inspirovat během celého dne k výhodám rostlinné stravy 😉

  „AKtuální verze veggie náplavky nabídne inspiraci ke světu bez pandemií prostřednictvím rostlinné stravy.“

  Projekt Vegan Psychologie

  Pokud vás témata vegan psychologie zajímají, sledujte nás pro další termíny webinářů - můžete se registrovat.
  Píšeme také články, najdete je buď zde nebo na www.lindamaruscakova.cz

  MOHLO BY TĚ ZAJÍMAT

  Comments

  PŘEČTI SI TAKY

  Den planety: Tipy, jak dělat každý den Dnem planety.

  Dnes slavíme Den Země ❤️ Kdy jindy si lépe uvědomit, že vše špatné, co přírodě a zvířatům lidstvo dělá, se zákonitě vrací?

  9 tipů jak snížit osobní podíl na testech a pokusech na zvířatech

  Každý z nás může napomoci světu bez testů a pokusů - můžeme vybírat a přizpůsobit svůj životní styl hned v několika oblastech: 1. Nekuřte...

  Mužnost, maskulinita a veganství

  Esej - Maskulinita zvířete a slabost člověka před zrcadlem Úvodní scéna ze slavné divadelní hry Caveman, mapující téma...