More

  Veggie Náplavka RESTART: 28.6.2020

  Rašínovo nábřeží ožije již po jedenácté jedním z největších evropských open air vegan veletrhů Veggie Náplavka, plným rostlinné gastronomie, ohleduplné ke zvířatům a planetě. Také letos se zde sejde největší výběr rostlinné gastronomie a lifestylu na jednom místě, návštěvníci zde najdou více jak 60 čistě vegan stánků, restaurací, výrobců a obchodů z celé ČR i zahraničí. 

  „Je neuvěřitelné, co se nám všem, které zajímá ochrana zvířat a planety, podařilo během uplynulých 10 let změnit. Celý svět se změnil, pro zvířata a planetu k lepšímu – minimálně v tom, kolik lidí se začalo zajímat o alternativy. Ty jsou dnes běžné v každém obchodě, většina lidí ví, co je to vegan, rostlinné burgery začali vyrábět hlavní výrobci masa, nadosah je komerční prodej umělého masa. Mnoho lidí zařazuje flexitáriánství a stává se vegany. 

  Díky tomu se od základu mění pohled na zvířata. Stále více lidí je vnímá jako cítící, inteligentní bytosti, obyvatele naší planety, ke kterým bychom se měli chovat jako k sobě rovným, s respektem.“ říká k hlavní vizi eventů Vegan Fighter/Vegan Future Events hlavní organizátorka, psycholožka a thaiboxerka Iva Linda Maruščáková. A dodává: „Naše eventy přinášejí nejnovější trendy, novinky, a tipy jak žít ohleduplně ke zvířatům a planetě, a jak být zdravější díky nejmodernějším trendům rostlinné výživy.“ 

  V programu se jako vždy setkáte s těmi nejnovějšími tipy a novinkami z veganské gastronomie a životního stylu. Najdete zde také velký výběr všeho potřebného pro ohleduplný a etický životní styl. 

  V programu se návštěvníci mohou dál setkat i se všemi českými předními projekty na ochranu zvířat, připraveny jsou workshopy. Samozřejmou součástí Veggie Náplavky je i sport, kterým se pořadatelé z Vegan Fighter zabývají. 

  „„Jsme velmi rádi, že životní styl, který respektuje zvířata a planetu, zajímá čím dál více lidí. 

  Pozitivní zdravotní dopady, ohleduplnost ke zvířatům, ale i výrazná ekologická ohleduplnost veganství jsou hlavními důvody k tomu, proč se k veganství hlásí stále více lidí u nás i ve světě a proč je nazýváno trendem budoucnosti pro celou planetu. Ze své dlouholeté zkušenosti mohu potvrdit, že nejen že vám na veganství nebude nic chybět, ale naopak získáte větší množství energie, rychlejší regeneraci a zdravotně se budete cítit výrazně lépe.”, dodává další člen organizačního týmu, vegan a mistr světa v supertěžké váze v muaythai Jan Müller. 

  Mezi Vegan Fighters patří dál také Magda Šormová, mistryně světa v MMA, vicemistr Evropy v BJJ Alan Svoboda, Pavel Salin Salčák, Mistr republiky v MMA a muay thai, vicemistři ČR v muaythai Jakub Šrámek (a Václav Schweidler, R.I.P.) a další čeští i zahraniční bojovníci a sportovci a sportovkyně dalších sportovních disciplín. 

  K Veggie Náplavce loni organizátoři přidali nový koncept – event Planet Fest, jehož druhé pokračování se uskutečnilo v kooperaci s partnery Akce pro klima a Slou 1.3.2020, a další návštěvníky čeká na podzim 2020. Celý event i jeho velký market je opět 100% vegan, programově zahrnuje široké spektrum panelových diskuzí, workshopů a přednášek na téma ochrany planety. 

  Eventy se uskutečňují v podání projektu Vegan Fighter, pod hlavičkou eventů Vegan Future. 

  Projekt Vegan Psychologie

  Pokud vás témata vegan psychologie zajímají, sledujte nás pro další termíny webinářů - můžete se registrovat.
  Píšeme také články, najdete je buď zde nebo na www.lindamaruscakova.cz

  MOHLO BY TĚ ZAJÍMAT

  Comments

  PŘEČTI SI TAKY

  Den planety: Tipy, jak dělat každý den Dnem planety.

  Dnes slavíme Den Země ❤️ Kdy jindy si lépe uvědomit, že vše špatné, co přírodě a zvířatům lidstvo dělá, se zákonitě vrací?

  9 tipů jak snížit osobní podíl na testech a pokusech na zvířatech

  Každý z nás může napomoci světu bez testů a pokusů - můžeme vybírat a přizpůsobit svůj životní styl hned v několika oblastech: 1. Nekuřte...

  Mužnost, maskulinita a veganství

  Esej - Maskulinita zvířete a slabost člověka před zrcadlem Úvodní scéna ze slavné divadelní hry Caveman, mapující téma...